Kategorie

Najnowsze


Opublikowany przez Krystian Szwaja | 2017-07-28

Przesyłka delikatnych towarów a wypełniacze do pac
Wysyłając coś, co wymaga delikatnego traktowania musimy szczególnie zadbać o to, aby zabezpieczyć opakowanie przed ewentualnym zniszczeniem.

A o to nietrudno. Dlatego produkty wykonane ze szkła, porcelany, sprzęty elektroniczne, akcesoria do domu, a także wszelkiego rodzaju produkty, których przesyłanie wiąże się ze szczególnym ryzykiem powinny zostać zabezpieczone dodatkowo o wypełniacze do paczek. 

Dzięki nim produkt znajdujący się w środku nie ma szans się poruszyć, a przy dodatkowych wstrząsach związanych z transportem pozostaje bezpieczny i nienaruszony. Jeśli więc zajmujemy się przesyłaniem produktów, wymagających specjalnej uwagi i ostrożności powinniśmy zaznajomić się z tym, czym jest produkcja opakowań zabezpieczających. Dzięki takim opakowaniom nasz towar przebędzie drogę do klienta w nienagannym stanie. 

Jest to bardzo istotne, gdyż każdy uszkodzony w przesyłce towar, który nie był odpowiednio zabezpieczony spowoduje poniesienie dodatkowych kosztów. Często więc sprzedając jedną rzecz możemy nic nie zarobić lub nawet do niej dopłacić tylko przez to, że nie pomyśleliśmy wcześniej o odpowiednim zabezpieczeniu produktu. Nie wystarczy tylko zwykłe pudełko i kilka gazet dookoła. Często takie myślenie jest zgubne i generuje dodatkowe koszty, które wcale nie muszą mieć miejsca, jeśli tylko pomyślimy zawczasu o dobrym zabezpieczeniu towaru podczas jego transportu. Lepiej pomyśleć wcześniej, niż później ponosić konsekwencje.

Więcej pod adresem pksystem.com.pl

Fotografie:


paczka
przesyłka
transport

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...