Kategorie

Najnowsze


Opublikowany przez Krystian Szwaja | 2017-10-23

Lublin i jego specyfika
Lublin wielu osobom kojarzy się z malowniczym miastem położonym na wschodzie kraju.

Każdy odwiedzający to miasto zachwyca się piękną starówką z odnowionymi kamienicami, a także jeżdżącymi po ulicach miasta trolejbusami, rzadko spotykanymi w innych rejonach kraju. 
Dla osób interesujący się motoryzacją Lublin kojarzy się jednak przede wszystkim z samochodami dostawczymi, które swego czasu cieszyły się w Polsce sporą popularnością. Chociaż po bankructwie koncernu Daewoo będącego właścicielem marki fabryka przestała produkować popularne dostawczaki, osoby związane z motoryzację jakoś dały sobie radę, przebranżawiając się lub otwierając własne warsztaty. 
Dobrym pomysłem na własny biznes jest przykładowo montaż lpg w Lublinie. W związku z tym, że wielu mieszkańców tego miasta często dojeżdża do Warszawy, starają się ograniczać koszty paliwa. W tym z kolei doskonale sprawdza się instalacja auto gaz, dzięki której koszty dojazdu zmniejszają się praktycznie o połowę. 
Dzięki temu, że w Lublinie jest wiele osób dawniej związanych z fabryką samochodów dostawczych, na rynku funkcjonuje sporo warsztatów samochodowych, które wykonują zarówno naprawy mechaniczne, jak również blacharskie i lakiernicze. Jeśli więc podczas odwiedzin zepsuje nam się auto możemy mieć pewność, że bez trudu odnajdziemy serwis na tej stronie który szybko, sprawnie i fachowo dokona potrzebnej naprawy. 
Lublin to bez wątpienia miasto na mapie Polski, które warto poznać i odwiedzić. Gościnność mieszkańców sprawi, że każdy poczuje się tu dobrze.

Fotografie:


serwis samochodowy w Lublinie
montaż lpg w Lublinie
instalacja auto gaz

Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepie...